Folie antywłamaniowe i bezpieczne

Nasza firma stosuje folie światowego producenta SOLAR SCREEN.
Produkty tych firm to wolne od zniekształceń, folie poliestrowe, montowane na wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie okien.

Długoletnie badania pozwoliły na wyprodukowanie folii okiennych o parametrach dotąd nieosiągalnych.
Trwałość, żywotność, wytrzymałość jak i parametry słoneczne i termoizolacyjne gwarantują najwyższą jakość tych produktów. Pokrywając zwykłą szybę foliami, uzyskuje się szybko i niewielkim nakładem środków ochronę osób i mienia, jak i zwiększenie komfortu i oszczędność energii. Dzięki ich dużej różnorodności i gamie kolorów uzyskuje się szeroki wachlarz możliwości ich wszechstronnego zastosowania.Folie są produkowane w oparciu o jakościową normę ISO 9002

Chronią życie i majątek
Zabezpieczają przed kradzieżą, włamaniem i napadem
Zabezpieczają przed odłamkami rozbitego szkła
Zabezpieczają przed eksplozją (są odporne na ciśnienie wybuchowe)
Zatrzymują promieniowanie UV
Występują również jako folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjne
Posiadają atesty ITB od klasy O1 do P2
Są produktem odpornym na zadrapania,kwasoodpornym i trudno zapalnym

Montowane są na wystawach sklepowych, bankach, zakładach pracy, warsztatach, budynkach wojskowych, urzędach pocztowych, szkołach, przedszkolach, szpitalach, przychodniach zdrowia i innych budynkach użyteczności publicznej, domach i mieszkaniach prywatnych.

Folie okienne można zakupic u nas do samodzielnego montażu. Można również zlecić nam w pełni profesjonalny montaż wraz z długoletnią gwarancją.

Zapoznaj się z cennikiem i wybierz dla siebie najlepszą opcję !

Folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjne

Nasza firma stosuje folie najlepszego światowego producenta SOLAR SCREEN

Produkty tej firmy to wolne od zniekształceń, folie poliestrowe, montowane na wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie okien.

Folie z klejem DPS, który umożliwia łatwy i szybki montaż folii w trudnych warunkach. Folie z klejem DPS nie elektryzują się i w związku z opóźnionym działaniem kleju dają możliwość korekty złej instalacji. Montowane są wszędzie tam, gdzie należy unikać nasłonecznienia np. w biurach, budynkach mieszkalnych, urzędach, pomieszczeniach ze szklanymi dachami, letnich ogrodach, budynkach zabytkowych, muzeach i wystawach sklepowych.
Długoletnie badania pozwoliły na wyprodukowanie folii okiennych o parametrach dotąd nieosiągalnych.
Trwałość, żywotność, wytrzymałość jak i parametry słoneczne i termoizolacyjne gwarantują najwyższą jakość tych produktów. Pokrywając zwykłą szybę foliami, uzyskuje się szybko i niewielkim nakładem środków ochronę osób i mienia, jak i zwiększenie komfortu i oszczędność energii. Dzięki ich dużej różnorodności i gamie kolorów uzyskuje się szeroki wachlaż możliwości ich wszechstronnego zastosowania.Folie są produkowane w oparciu o jakościową normę ISO 9002

Folie dekoracyjne

Długoletnie badania pozwoliły na wyprodukowanie folii okiennych o parametrach dotąd nieosiągalnych.
Trwałość, żywotność, wytrzymałość jak i parametry słoneczne i termoizolacyjne gwarantują najwyższą jakość tych produktów. Pokrywając zwykłą szybę foliami, uzyskuje się szybko i niewielkim nakładem środków ochronę osób i mienia, jak i zwiększenie komfortu i oszczędność energii.

Folie okienne to produkty najwyższej jakości, atestowane, posiadające odpowiednie certyfikaty :
ITB (Instytut Techniki Budowlanej)
PZH (Państwowy Zakład Higieny )
ISiC (Instytut Szkła i Ceramiki )
Są fabrycznie wyposażone w zewnętrzną powłokę ochronną SR, odporną na ścieranie, zapewniają długie lata trwałości, poparte długoletnią gwarancją producenta na niezmieniony wygląd i parametry techniczne.

Odbijają i absorbują ciepło słoneczne do 80%, obniżając temperaturę w pomieszczeniu
Redukują utratę ciepła w zimie do 30%
Redukują koszty klimatyzacji i ogrzewania (oszczędność energii)
Eliminują efekt odblasku słonecznego (ochrona wzroku)
Dają znakomity efekt dekoracyjny i pozwalają widzieć nie będąc widzianym
Zabezpieczają przed oślepianiem i ciepłem z zewnątrz (folie lustrzane)
Redukują promieniowanie UV do 99,9%, eliminując efekt blaknięcia przedmiotów i towarów
Zapewniają prywatność i poprawiają estetykę
Folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjne występują w wielu kolorach i odcieniach.Kolor folii można dobrać według własnego uznania dopasowując się do koloru ścian , elewacji , mebli itp.

Folie okienne można zakupic u nas do samodzielnego montażu.Można również zlecić nam w pełni profesjonalny montaż wraz z długoletnią gwarancją.

Do grupy folii dekoracyjnych zaliczane są folie :
mleczne , matowe, rozprasząjace obraz , folie z efektem szkła mrożonego , imitujace szkło piaskowane .
Oraz folie z efektem dekoracyjnym .Folie w paski , prążki , kropki , kratkę , mozaikę , kwiatki itp

Dzięki ich dużej różnorodności i gamie kolorów uzyskuje się szeroki wachlaż możliwości ich wszechstronnego zastosowania.

Folie dekoracyjne można stosować na wystawach sklepowych, bankach i zakładach pracy, warsztatach , kantorach , budynkach wojskowych, urzędach pocztowych, szkołach, i przedszkolach, szpitalach, przychodniach zdrowia i gabinetach lekarskich i innych budynkach użyteczności publicznej. A także domach i mieszkaniach prywatnych jako typowy efekt upiększenia wnętrza lub jako osłonę przed wścibskim sąsiadem czy konkurencją

Folie okienne można zakupic u nas do samodzielnego montażu.Można również zlecić nam w pełni profesjonalny montaż wraz z długoletnią gwarancją.

Zapoznaj się z cennikiem i wybierz dla siebie najlepszą opcję !