Przyciemnianie lamp i reflektorów

 

Przyciemnianie lamp to sposób na lepszy wygląd i indywidualną stylistykę pojazdu .

Stosując folię PPF z efektem przyciemnienia zyskujemy wygląd oraz dodatkowo ochronę lampy czy reflektora przed rysami czy odpryskami od kamieni.To szczególnie ważne przy przednich reflektorach.

Należy pamiętać że tą usługę wykonujemy tylko i wyłącznie na odpowiedzialność właściciela pojazdu.Folia redukuje nieco strumień światła, co szczególnie może być ważne przy przednich reflektorach.Przy tylnych lampach folia nie blokuje światła.

Przyciemnianie nie jest to zgodne z kodeksem drogowym…

Folia ORACAL

Występuje w dwóch odcieniach :jasny i średni. Barwa lekko wpada w brąz , co szczególnie widać na lampach z jasnym środkiem.Posiada lekką “morkę” i ma mały połysk. To ekonomiczna opcja, gdyż to najtańsza folia do lamp.

Folia APA

Występuje w dwóch odcieniach : jasny i średni. Barwa lekko wpada w brąz , co nieco widać na lampach z jasnym środkiem.Jest to folia z klejem kanalikowym, co umożliwia jej montaż na lampach o skomplikowanych kształtach.Folia z lekkim połyskiem.Średni wariant cenowy.

Folia PPF SKYFOL

Występuje w dwóch odcieniach :jasny i średni. Obecnie używamy folii SKYFOL.Folia jasna nieco wpada w niebiesko-szary odcień.Jest to widoczne  na lampach z jasnym środkiem.Folia  ciemniejsza ( średnia) przyciemnia dosyć mocno.Folia z bardzo dużym połyskiem.Oprócz walorów wizualnych zabezpiecza lampy przed odpryskami od kamieni.Posiada również warstwę samoregenerującą.Dzięki temu drobne zarysowania “goją” się pod wpływem temperatury.Najdroższa opcja cenowa.

CENNIK

 Poniższy cennik ma charakter wyłącznie informacyjny.
Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej – 502 297 240
Cennik obowiązuje od 21.10.2020.

W budowie

W budowie